Proces pracy z assurance case

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group), które odbędzie się 8 kwietnia. Głównym tematem spotkanie będzie proces stosowania assurance case w zarządzaniu bezpieczeństwem i zgodnością systemów. Rozpoczniemy od krótkiej prezentacji dla wprowadzenia w temat, a następnie przejdziemy do dyskusji:

  • Jakie są procesy stosujące assurance case?
  • Jakie są uczestnicy tych procesów?
  • Jakie mogą wystąpić problemy?
  • Jak powinien wyglądać modelowy proces?

Zapraszamy uczestników do dzielenia się doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Spotkania NOR-STA User Group są otwarte dla wszystkich użytkowników NOR-STA. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń stosowania assurance case oraz przekazywanie informacji o nowych możliwościach systemu NOR-STA. Spotkania są istotnym kanałem komunikacyjnym Argevide z użytkownikami i miejscem dyskusji o kierunkach rozwoju NOR-STA oraz metod stosowania assurance case. Podczas każdego spotkania mamy otwarte dyskusje lub sesje pytań i odpowiedzi (Q&A). Użytkownicy NOR-STA mają możliwość aktywnego udziału w spotkaniach i wpływu na formę spotkań w przyszłości.

Jeżeli stosujesz NOR-STA i chcesz dowiedzieć się więcej jak skuteczne i efektywnie pracować z tym narzędziem, zapraszamy do udziału w spotkaniach NOR-STA User Group.

Więcej informacji znajdziesz na stronie grupy użytkowników.

Uwaga: spotkanie NOR-STA User Group prowadzone są w języku angielskim.