O nas

Nasza firma

Jesteśmy dostawcą oprogramowania NOR-STA i usług doradczych w zakresie stosowania argumentacji wiarygodności (assurance case) oraz zapewniania jakości i bezpieczeństwa systemów. Działamy od roku 2014.

Nasz zespół

W naszym zespole spotkasz ekspertów w dziedzinach bezpieczeństwa i ochrony systemów (safety & security), pracowników badawczych oraz informatyków. Niektóre osoby z naszego zespołu zaczęły prace nad stosowaniem assurance case na Politechnice Gdańskiej w roku 2001. Stosowanie argumentacji wspieranych dowodami okazało się skutecznym rozwiązaniem dla zapewniania bezpieczeństwa, niezawodności i jakości systemów. Początkowo stosowaliśmy to podejście w naszych projektach badawczych, następnie utworzyliśmy narzędzie i zaczęliśmy stosować je w praktyce. W roku 2014 utworzyliśmy spółkę Argevide. Cały czas ściśle współpracujemy z Politechniką Gdańską, bierzemy udział w projektach badawczych, aby badać nowe idee oraz doskonalić NOR-STA.

Andrzej Wardziński

Andrzej Wardziński
Prezes Zarządu

Janusz Górski

Janusz Górski
Doradca Zarządu

Jakub Czyżnikiewicz

Jakub Czyżnikiewicz
Kierownik IT

Jakub Miler

Jakub Miler

Kierownik jakości

Aleksander Jarzębowicz

Aleksander Jarzębowicz

Doradca R&D

Justyna Barszcz

Justyna Barszcz

Kierownik biura

Nasza wizja

Naszym celem jest dostarczać łatwe w użyciu rozwiązanie dla przedsiębiorstw zapewniania jakości i bezpieczeństwa systemów zorientowane na cele dla poprawy sprawności tego procesu bez obniżania jakości. Stosowanie assurance case jest w naszej wizji kluczowym elementem procesów biznesowych zapewniania i stałego doskonalenia jakości i bezpieczeństwa systemów.

Nieustannie doskonalimy system NOR-STA i każdego roku wydajemy trzy nowe wersje zawierające nowe funkcje oraz udoskonalenia jakości użytkowej, wydajności i bezpieczeństwa. Poniższa lista wymienia główne zmiany od roku 2014:

Nasi użytkownicy

NOR-STA jest stosowana przez naszych klientów w sektorach motoryzacyjnym, kontroli ruchu lotniczego, ropy i gazu, cyberbezpieczeństwa i innych. Naszym celem jest prostu w stosowaniu i efektywny proces zarządzania bezpieczeństwem i kluczowe są tu opinie i doświadczenia naszych użytkowników. Informacje od użytkowników pomagają nam doskonalić proces i narzędzie.

Regularnie spotykamy się z użytkownikami ramach Grupy Użytkowników NOR-STA. Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i dobrymi praktykami stosowania assurance case oraz systemu NOR-STA. Zapraszamy do dołączenia do Grupy Użytkowników NOR-STA (spotkania grupy odbywają się w języku angielskim).

Chcesz nas o coś zapytać?

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, nie wahaj się, tylko pisz lub dzwoń do nas.
Odpowiemy na Twoje pytania wysłane na adres biuro@argevide.com lub przesłane na nasz formularz kontaktowy.