O nas

Nasza firma

Jesteśmy dostawcą oprogramowania PREMIS (dawniej NOR-STA) i usług doradczych w zakresie stosowania argumentacji wiarygodności (assurance case) oraz zapewniania jakości i bezpieczeństwa systemów. Działamy od roku 2014.

Nasz zespół

W naszym zespole spotkasz ekspertów w dziedzinach bezpieczeństwa i ochrony systemów (safety & security), pracowników badawczych oraz informatyków. Niektóre osoby z naszego zespołu zaczęły prace nad stosowaniem assurance case na Politechnice Gdańskiej w roku 2001. Stosowanie argumentacji wspieranych dowodami okazało się skutecznym rozwiązaniem dla zapewniania bezpieczeństwa, niezawodności i jakości systemów. Początkowo stosowaliśmy to podejście w naszych projektach badawczych, następnie utworzyliśmy narzędzie i zaczęliśmy stosować je w praktyce. W roku 2014 utworzyliśmy spółkę Argevide. Cały czas ściśle współpracujemy z Politechniką Gdańską, bierzemy udział w projektach badawczych, aby badać nowe idee oraz doskonalić PREMIS.

Andrzej Wardziński

Andrzej Wardziński
Prezes Zarządu

Janusz Górski

Janusz Górski
Doradca Zarządu

Jakub Czyżnikiewicz

Jakub Czyżnikiewicz
Kierownik IT

Jakub Miler

Jakub Miler

Kierownik jakości

Aleksander Jarzębowicz

Aleksander Jarzębowicz

Doradca R&D

Justyna Barszcz

Justyna Barszcz

Kierownik biura

Nasza wizja

Naszym celem jest dostarczać łatwe w użyciu rozwiązanie dla przedsiębiorstw zapewniania jakości i bezpieczeństwa systemów zorientowane na cele dla poprawy sprawności tego procesu bez obniżania jakości. Stosowanie assurance case jest w naszej wizji kluczowym elementem procesów biznesowych zapewniania i stałego doskonalenia jakości i bezpieczeństwa systemów.

Nieustannie doskonalimy system PREMIS i każdego roku wydajemy trzy nowe wersje zawierające nowe funkcje oraz udoskonalenia jakości użytkowej, wydajności i bezpieczeństwa. Poniższa lista wymienia główne zmiany od roku 2014:

Nasi użytkownicy

PREMIS jest stosowana przez naszych klientów w sektorach motoryzacyjnym, kontroli ruchu lotniczego, ropy i gazu, cyberbezpieczeństwa i innych. Naszym celem jest prostu w stosowaniu i efektywny proces zarządzania bezpieczeństwem i kluczowe są tu opinie i doświadczenia naszych użytkowników. Informacje od użytkowników pomagają nam doskonalić proces i narzędzie.

Regularnie spotykamy się z użytkownikami ramach Grupy Użytkowników PREMIS. Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i dobrymi praktykami stosowania assurance case oraz systemu PREMIS. Zapraszamy do dołączenia do Grupy Użytkowników PREMIS (spotkania grupy odbywają się w języku angielskim).

Chcesz nas o coś zapytać?

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, nie wahaj się, tylko pisz lub dzwoń do nas.
Odpowiemy na Twoje pytania wysłane na adres biuro@argevide.com lub przesłane na nasz formularz kontaktowy.