• Efektywne tworzenie, ocena i zarządzanie argumentacją na rzecz bezpieczeństwa (safety case) oraz wiarygodności systemów (assurance case).

  Więcej
 • Argevide NOR-STA wspiera działania osiągania zgodności ze standardami, jej utrzymania oraz zarządzania zgodnością zorientowanego na cele.

  Więcej

Obszary zastosowania

NOR-STA wspiera zarządzanie bezpieczeństwem i zgodnością w wielu obszarach. Nasi klienci stosują NOR-STA w wymienionych poniżej obszarach.
automotive icon

Automotive

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
air traffic icon

Kontrola ruchu lotniczego

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
process industry, oil&gas icon

Przemysł przetwórczy, ropa i gaz

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
technology qualification icon

Kwalifikacja technologii

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
cybersecurity icon

Cyberbezpieczeństwo

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
healthcare icon

Ochrona zdrowia

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:

Dlaczego NOR-STA?

people

Współpraca online

feet

Śladowość i audytowalność

speed

Wydajność

increase

Skalowalność

nor-sta

Grupa użytkowników NOR-STA

Spotykamy się każdego miesiąca z użytkownikami NOR-STA, aby podzielić się najlepszymi praktykami w zarządzaniu argumentami (assurance case) oraz w stosowaniu platformy NOR-STA.

Grupa użytkowników NOR-STA jest otwarta dla wszystkich użytkowników NOR-STA. Uczestnictwo w niej jest darmowe. Możesz dołączyć do grupy, uczestniczyć w spotkaniach i otrzymać dostęp do zasobów grupy.

Dołącz do grupy użytkowników NOR-STA

Aktualności

 • Spotkanie NUG – Jakość i ocena argumentacji

  Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group), które odbędzie się 9 września. Głównym tematem spotkania będzie „Jakość i ocena argumentacji”. Będzie to obejmować zagadnienia: czym jest dobra argumentacja, mechanizmy oceny argumentacji, stosowanie argumentacji zaufania (confidence argument). Zapraszamy uczestników do dzielenia się doświadczeniami i dobrymi praktykami stosowania assurance cases. Spotkania NOR-STA User Group […]

 • Spotkanie NUG – Czego się nauczyliśmy

  Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group), które odbędzie się 10 czerwca. Głównym tematem spotkania będzie „Czego się nauczyliśmy – podsumowanie spotkań NUG”. Będzie to obejmować zagadnienia: Zarządzanie dowodami i procesem oceny Zarządzanie modułami argumentacji Roadmapa NOR-STA Zapraszamy uczestników do dzielenia się doświadczeniami i dobrymi praktykami stosowania assurance cases. Spotkania NOR-STA User […]

 • Spotkanie NOR-STA User Group przesunięte na 20 maja

  Zmienia się termin najbliższego spotkania grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group). Spotkanie odbędzie się 20 maja, a nie jak planowano 13 maja. Więcej informacji znajdziesz na stronie grupy użytkowników. Głównym tematem spotkanie będzie proces oceny argumentacji w NOR-STA. Rozpoczniemy od krótkiej prezentacji dla wprowadzenia w temat, a następnie przejdziemy do dyskusji: Jakie są wyzwania związane […]

Darmowy demonstrator projektu
dla wybranego standardu

Samoocena
zgodności z ISO 27001

Wypróbuj usługi NOR-STA
za darmo przez 30 dni