• Efektywne tworzenie, ocena i zarządzanie argumentacją na rzecz bezpieczeństwa (safety case) oraz wiarygodności systemów (assurance case).

  Więcej
 • Argevide NOR-STA wspiera działania osiągania zgodności ze standardami, jej utrzymania oraz zarządzania zgodnością zorientowanego na cele.

  Więcej

Obszary zastosowania

NOR-STA wspiera zarządzanie bezpieczeństwem i zgodnością w wielu obszarach. Nasi klienci stosują NOR-STA w wymienionych poniżej obszarach.
ikona sektora Automotive

Automotive

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
ikona sektora Airtraffic

Kontrola ruchu
lotniczego

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:

Przemysł przetwórczy,
ropa i gaz

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
ikona sektora Technology

Kwalifikacja
technologii

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:
ikona sektora Cybersecurity

Cyberbezpieczeństwo

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:

Ochrona zdrowia

Główne standardy dla zastosowania NOR-STA:

Dlaczego NOR-STA?

benefit collaboration

Współpraca online

benefit traceability

Śladowość i audytowalność

Wydajność

benefit scaling

Skalowalność

nor-sta

Grupa użytkowników NOR-STA

Spotykamy się każdego miesiąca z użytkownikami NOR-STA, aby podzielić się najlepszymi praktykami w zarządzaniu argumentami (assurance case) oraz w stosowaniu platformy NOR-STA.

Grupa użytkowników NOR-STA jest otwarta dla wszystkich użytkowników NOR-STA. Uczestnictwo w niej jest darmowe. Możesz dołączyć do grupy, uczestniczyć w spotkaniach i otrzymać dostęp do zasobów grupy.

Dołącz do grupy użytkowników NOR-STA

Aktualności

 • Diagramy GSN w NOR-STA

  Nowa wersja NOR-STA wdrożona na początku listopada wprowadza nowy moduł umożliwiający tworzenie zaawansowanych diagramów GSN. Notacja GSN jest najbardziej popularną notacją graficznej prezentacji argumentacji. Obecnie możesz tworzyć i utrzymywać diagramy GSN w NOR-STA, eksportować grafikę i stosować ją do prezentacji webowej i w dokumentacji. Działanie nowego modułu dla diagramów GSN możesz obejrzeć w krótkich filmach: […]

 • Spotkanie NUG – Zarządzanie argumentacją bezpieczeństwa z użyciem metadanych

  Struktura argumentacji bezpieczeństwa często bazuje na szablonach i wzorcach specyficznych dla analizowanych komponentów, atrybutów lub właściwości. Metadane opisujące analizowany system oraz jego otoczenie mogą posłużyć do zarządzania strukturą argumentacji oraz do jej weryfikacji. Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group), które odbędzie się 14 października. Głównym tematem spotkania będzie stosowanie metadanych w […]

 • Spotkanie NUG – Jakość i ocena argumentacji

  Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group), które odbędzie się 9 września. Głównym tematem spotkania będzie „Jakość i ocena argumentacji”. Będzie to obejmować zagadnienia: czym jest dobra argumentacja, mechanizmy oceny argumentacji, stosowanie argumentacji zaufania (confidence argument). Zapraszamy uczestników do dzielenia się doświadczeniami i dobrymi praktykami stosowania assurance cases. Spotkania NOR-STA User Group […]

Darmowy demonstrator projektu
dla wybranego standardu

Samoocena
zgodności z ISO 27001

Wypróbuj usługi NOR-STA
za darmo przez 30 dni