Spotkania grupy użytkowników NOR-STA

W styczniu rozpoczynamy comiesięczne spotkania grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group). Podczas spotkań będziemy omawiać:
– sposoby efektywnej pracy w NOR-STA,
– metodykę TRUST-IT,
– stosowanie argumentacji bezpieczeństwa (assurance case)
– zarządzanie zgodnością.

NOR-STA User Group jest otwarte dla wszystkich użytkowników NOR-STA. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń oraz przekazywanie informacji o nowych możliwościach systemu NOR-STA. Spotkania będą istotnym kanałem komunikacyjnym Argevide z użytkownikami i miejscem dyskusji o kierunkach rozwoju NOR-STA oraz metod stosowania assurance case. Każde spotkanie będzie miało sesję pytań i odpowiedzi (Q&A). Użytkownicy NOR-STA będą mieli możliwość aktywnego udziału w spotkaniach i wpływu na formę spotkań w przyszłości.

Głównym tematem pierwszego spotkania będzie stosowanie modularnych argumentacji w NOR-STA. Zostanie zaprezentowane jak w praktyce budować argumentacje złożone z modułów oraz jak nimi zarządzać, w tym publikować oceny modułów.
Spotkania w kolejnych miesiącach będą dotyczyły zagadnień takich jak czym jest dobra argumentacja assurance case, jak stosować szablony argumentacji, czym są metadane w argumentacji i jak je stosować.
Jeżeli stosujesz NOR-STA i chcesz dowiedzieć się więcej jak skuteczne i efektywnie pracować z tym narzędziem, zapraszamy do udziału w spotkaniach NOR-STA User Group.

Więcej informacji znajdziesz na stronie grupy użytkowników.
Uwaga: spotkanie NOR-STA User Group prowadzone są w języku angielskim.