Spotkanie NUG: Automatyzacja rozwoju assurance case

Assurance case są obecne najczęściej rozwijane i oceniane przede wszystkim ręcznie. Automatyzacja tych procesów może potencjalnie oszczędzić czas i pieniądze, a także poprawić spójność między assurance case a powiązanymi systemami. Pojawiają się pytania, co można i co należy zautomatyzować w rozwijaniu argumentacji, zarządzaniu dowodami, przeglądach argumentacji i zarządzaniu zmianami oraz kiedy możemy zaufać zautomatyzowanym procesom.
Podczas spotkania będziemy analizować potencjalny zakres automatyzacji assurance case oraz omówimy podejścia dla rozwiązań technicznych.
Będziemy dyskutować:
Zapraszamy na spotkanie grupy użytkowników NOR-STA (NOR-STA User Group), które odbędzie się 8 września 2022 roku.
Spotkania NOR-STA User Group są otwarte dla wszystkich użytkowników NOR-STA. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń stosowania assurance case oraz przekazywanie informacji o nowych możliwościach systemu NOR-STA. Podczas każdego spotkania mamy otwarte dyskusje lub sesje pytań i odpowiedzi (Q&A).
Więcej informacji znajdziesz na stronie grupy użytkowników.
Uwaga: spotkania NOR-STA User Group prowadzone są w języku angielskim.
NOR-STA to webowe narzędzie zespołowego rozwoju i zarządzania assurance case. Więcej informacji znajdziesz na stronie narzędzia.
Jeżeli stosujesz NOR-STA i chcesz dowiedzieć się więcej jak skuteczne i efektywnie pracować z tym narzędziem, zapraszamy do udziału w spotkaniach NOR-STA User Group.